Folklor we wnętrzach

To co jeszcze kilka lat temu było niesamowitym obciachem dziś dumnie prezentuje się w naszych wnętrzach. Kto by pomyślał, że różne ludowe akcenty zagoszczą w naszych salonach? Folklor jest obecnie jednym z najmodniejszych akcentów. Śmiało możemy go powtarzać w kuchniach, sypialniach i jadalniach. Jak zatem osiągnąć ten modny efekt?

Zasada jest prosta należy znaleźć jeden wspólny akcent. Folklorystyczne motywy są bardzo wyraziste i zbyt małe wnętrza mogą być przytłoczone takimi ozdobami. Dlatego też, już na wstępie wybierzmy jedną rzecz, która systematycznie może się powtarzać w każdym pomieszczeniu. Co byście powiedzieli na taki motyw?

images (1) images

Naklejka lub charakterystycznie pomalowana ściana może przewijać się zarówno w kuchni , jak i w salonie. Żeby nie wiało nudą można zabawić się w zamianę kolorów.

Folklor to także różne tkaniny. W tej kwestii mamy naprawdę szeroki wybór. Na łóżko do sypialni możemy położyć ciekawą narzutę, a kanapę w salonie możemy przyozdobić modnymi poduszkami. Tego rodzaju dodatki ożywią każde pomieszczenie, nadadzą im indywidualnego sznytu i przede wszystkim będą bardzo modne.

images (1) images

Dodaj komentarz