Urządzamy gabinet

W tym tygodniu chcemy Was zainspirować do urządzenia stylowego gabinetu. Coraz częściej jesteśmy zmuszeni przenosić swoją pracę z firmy do domu, a co za tym idzie potrzebujemy odpowiedniego miejsca do pracy. Jeżeli mamy takie możliwości, to wydzielenie osobnego pomieszczenia na gabinet będzie idealnym rozwiązaniem. Jakie cechy powinien mieć taki pokój?

Gabinet, to miejsce które z jednej strony powinno zapewniać komfortowe warunki do pracy, a z drugiej które powinno być inspirujące. Jedno jest pewne w takim pomieszczeniu musimy się czuć dobrze i swobodnie. Nie mogą nas rozpraszać zbyt intensywne wzory i kolory. Mając na myśli stylowy gabinet wybierajmy klasyczne meble w ciemnych kolorach. Podstawą takiego zestawu musi być biurko, wygodne krzesło i komoda lub regał na niezbędne akcesoria. Nie bez znaczenia będzie także dobór oświetlenia. Oprócz górnych lamp przyda się typowa lampa biurkowa. Poniżej przykład klasycznego gabinetu.

gabinet8

oferta_gabinet_6

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdemu z Was przypadnie do gustu taka stylowa aranżacja. Dlatego też, przygotowaliśmy coś bardziej współczesnego.

625x500-index

minimalistyczny-gabinet

Dodaj komentarz